۷ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

جزئیات دریافت کارت اعتباری خرید لوازم منزل

جزئیات دریافت کارت اعتباری خرید لوازم منزل

چندی قبل، و با نیتی به اصطلاح کمک به اقشار کم درامد جامعه، قرار شد وام خرید لوازم خانگی به زوج های جوان پرداخت شود اما اقساط این وام به قدری سنگین بود که امکان بازپرداخت آن برای هیچکدام از زوج های طبقه های پایین و متوسط جامعه امکان پذیر نبود چراکه برای پرداخت اقساطی به مبلغ بیشتر از دومیلیون تومان درماه، باید درامد ماهیانه بالایی داشته باشید که با میزان حقوق و درآمد های زوج های جوان دهک های پایین و متوسط جامعه سازگار نیست.
اما مدتی است که سخن از اعطای کارت اعتباری برای خرید لوازم منزل ایرانی به عموم افراد جامعه به میان آمده است که نوید این را می دهد که در صورت اجرایی شدن صحیح این طرح، هم کمکی به خانواده های سطوح مختلف جامعه شده و هم باعث رونق کسب و کارهای مرتبط با لوازم خانگی و تولیدکنندگان این کالاها بشود.
ادامه مطلب...
۲۲ فروردين ۹۵ ، ۲۲:۱۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
دکتر سپهر

درمان قطعی لک و جوش صورت

کرم و صابون گوری


یکی از بزرگترین مشکلات برخی از بانوان، وجود لک ، جوش و آثار جوش های قدیمی بر روی پوست صورت خود می باشد وجود این عوارض بر روی پوست، برای هیچ فردی بخصوص بانوان قابل تحمل نبوده و اعتماد بنفس افراد را کاهش می دهد بانوان بسیاری بخاطر لک و جوش های صورت احساس زیبایی نکرده و این امر در برخی اوقات باعث افسردگی و نگرانی نیز می شود.

ادامه مطلب...
۲۲ فروردين ۹۵ ، ۰۸:۴۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
دکتر سپهر

برای اولین بار زامبی ها روئیت شدند


زامبی اصطلاحا به موجوادتی گفته می شوند که تنها از خون و بخصوص خون انسان تغزیه می کنند اخیرا تعداد زیادی زامبی در سواحل گرم میدرترانه مشاده شده است.
ادامه مطلب...
۲۲ فروردين ۹۵ ، ۰۰:۴۸ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
دکتر سپهر

بنظر-من-آدمها-دو-دسته-هستن

با عرض معذرت از بعضی لغات دور از نزاکت ولی من در امانت خیانت نمیکنم پس مطلب را همانجوری که برایم رسیده خدمتتان تقدیم میکنم

بنظر من آدمها دو دسته هستن:

یا از من پولدارترن که بهشون میگم مال مردم خور یا بی پول ترن که بهشون میگم گدا گشنه

یا بهتر از من کار میکنن که بهشون میگم خایه مال یا کمتر کار میکنن که بهشون میگم کون گشاد

یا از من سرسخت ترن که بهشون میگم کله خر یا بی خیال ترن که بهشون میگم ببو

یا از من هوشیارترن که بهشون میگم فضول یا ساده ترن که بهشون میگم هالــو

یا از من شجاع ترن که بهشون میگم کس خل یا از من محتاط ترن که بهشون میگم بی خایه

یا از من دست و دل باز ترن که بهشون میگم ولخرج یا اهل حساب و کتابن که بهشون میگم چس خور

یا از من بزرگترن که بهشون میگم گنده بگ یا کوچیکترن که بهشون میگم فسقلی

یا از من مردم دار ترن که بهشون میگم بوقلمون صفت یا رو راست ترن که بهشون میگم احمق

خدا رو شکر که بقیه ی ایرانیا مثل من فکر نمیکنن والا معلوم نیست مملکتمون به چه روزی می افتاد !


۲۲ فروردين ۹۵ ، ۰۰:۳۹ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
دکتر سپهر

بهترین روش درخشان و روشن کردن پوست صورتصابون و کرم گوری Goree

برخی از بانوان، بخاطر زندگی در مناطقی با آب و هوای گرم و خشک مانند قسمتهای مرکزی و جنوبی کشور، و یا بخاطر زایمان و بیماری و یا حتی بصورت مادرزادی، در ناحیه صورت دارای پوستی تیره می باشند پوست صورت این افراد، درخشندگی و شفافیت مناسبی نداشته به همین خاطر، هیچگاه از ظاهر و چهره خود راضی نیستند و این مسئله، بر روی اعتماد به نفس آنها تاثیر منفی می گذارد. باید به این دسته از خانم ها نوید این را بدهیم که خوشبختانه، روش های مفید و خوبی برای درخشان و روشن تر کردن پوست صورت وجود دارد و با استفاده از این روش ها می توانند، زیبایی و شادی را به خود هدیه بدهند.

ادامه مطلب...
۲۱ فروردين ۹۵ ، ۰۴:۰۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
دکتر سپهر

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۲۱ فروردين ۹۵ ، ۰۳:۵۳ ۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
دکتر سپهر

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۲۱ فروردين ۹۵ ، ۰۳:۵۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
دکتر سپهر